Vasaras programmēšanas nometnes bērniem un jauniešiem (7 - 13 gadi)

Izglītojošs un aizraujošs vasaras piedzīvojums!

Vai Jūsu bērnam ir interese par tehnoloģijām un programmēšanu? Vai jūs vēlaties, lai viņi pavada vasaru, apgūstot jaunas prasmes un rada interesantus projektus?

Reģistrējieties šodien!
Nometnes programma

Kas ir vasaras programmēšanas nometnes?

Vasaras programmēšanas nometnes ir izglītojošas un aizraujošas, lietedrīgi pavadītās vasaras brīvlaika dienas, kurās bērni un jaunieši var apgūt programmēšanas pamatus, izstrādāt datorspēles, izveidot savas mājaslapas un daudz ko citu. Šīs nometnes piedāvā labvēlīgu un stimulējošu vidi, kur bērni var attīstīt savas prasmes un sadarboties ar līdzīgi domājošiem jauniešiem.

Datumi & norises vieta

8.-12. jūlijs | Ogres 1.vidusskola

15.-19. jūlijs | Mārupes pamatskola

12.-16. augusts | Jelgavas Centra pamatskola

Ko piedāvājam mūsu vasaras programmēšanas nometnes?

Profesionāla
pieeja

Mūsu nometnēs darbojas pieredzējuši un talantīgi programmētāji un pedagogi, kuri nodrošina augstas kvalitātes mācību procesu Jūsu bērnam.

Kreatīvi
projekti

Bērni un jaunieši var īstenot savas idejas un izstrādāt dažādus projektus, piemēram, spēles, mājaslapas, multfilmas u.c.

Daudzveidīgas aktivitātes

Piedāvājam plašu aktivitāšu klāstu, sākot no programmēšanas ievadlekcijām līdz praksē orientētām projektu darbībām, kā arī sportiskām un izklaidējošām aktivitātēm.

Sadarbība

Nometnes piedāvā lielisku iespēju sadarboties ar citiem dalībniekiem, dalīties zināšanās un veidot ilgstošas draudzības.

Ko piedāvājam mūsu vasaras programmēšanas nometnes?

Mūsu nometnēs katram dalībniekam tiek sniegta personalizēta pieeja;

60% aktivitātes ir vērstas uz saliedēšanās aktivitātēm ārpus telpām un fiziskām aktivitātēm;

40% no nometnes aktivitātēm tiek veltīts laiks mācīšanās aktivitātēm, kurās dalībnieki izstrādā savus individuālos projektus;

Dažādas radošās aktivitātes, kas palīdz attīstīt dalībnieku radošo domāšanu;

Nometnes laikā iespējams satikties ar profesionāliem programmētājiem, kas sniegs profesionālu atbalstu un ieteikumus nākotnes profesijas izvēlē;

Sporta diena, kurā dalībniekiem jāiesaistās dažādās aizraujošās stafetēs un spēlēs, lai veicinātu veselīgu dzīvesveidu un sadarbību starp dalībniekiem;

Nometnes noslēguma dienā dalībniekiem būs iespēja uzspēlēt Lazertag kopā ar pārējiem dalībniekiem.

Iepazīsties - JPTC vasaras
nometņu komanda!

matiss

Matīss Oskars Zelmens

Full-stack izstrādātājs un tehnoloģiju entuziasts. Front-end (web izstrādes) pasniedzējs pieaugušajiem un programmēšanas skolotājs bērniem.

lilija

Lilija Sternberga

Pieredzējusi back-end izstrādātāja, kas izmanto savu pieredzi un mīlestību pret tehnoloģijām, lai iedrošinātu bērnus ne tikai apgūt programmēšanu, bet arī izmantot šīs prasmes kā rīku savu radošo ideju izpausmei.

maija

Maija Runce

Studente, zinātnisko ballīšu vadītāja bērniem un fakultātes studējošo pašpārvaldes vadītāja. Sirdslieta ir darbs ar bērniem, brīvo laiku pavada aktīvi, skrienot vai apgūstot jaunas prasmes.

amanda

Amanda Endija Vārna

Studente, kura labprāt pavada brīvo laiku aktīvās nodarbēs pie dabas. Bērnu pieskatīšanu un viņu radošu nodarbināšanu var dēvēt par hobiju. Atbildīga un rūpīga pieeja uzdoto darbu izpildei, cenšoties sasniegt visaugstākos standartus.

anna

Anna Ločmele

Neformālās izglītības apmācītāja ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi jauniešu projektu veidošanā un vadīšanā gan Latvijā, gan starptautiski. Īpaši aizrauj tādas tēmas kā līdzdalība, āra dzīve un saliedēšana, aktīva jauniešu iesaiste un digitālo risinājumu izmantošana darbā ar jaunatni.

einars

Einārs Ervīns Deribo

Nometņu vadītājs ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi darbā ar bērniem un jauniešiem gan formālajā, gan neformālajā izglītībā. Gandarīts sniegt bērniem un jauniešiem praktisku un izglītojošu pieredzi IT jomā, apvienojot to ar fiziskām un izklaidējošām aktivitātēm.

Vasaras
programmēšanas
nometnes

Reģistrējieties jau tagad un nodrošiniet savam bērnam vietu mūsu vasaras programmēšanas nometnē!

Reģistrējieties šodien!


Nometnes cena tikai 270 EUR

Kontaktinformācija:

Einārs Ervīns Deribo

einars@jptc.lv
29854280