Pieredzes vizītes IT uzņēmumos

Jauniešu programmēšanas un tehnoloģiju centrs aicina savus audzēkņus un atbalstītājus piedalīties aizraujošās un izglītojošās pieredzes vizītēs IT uzņēmumos. Pieredzes vizītes piedāvā iespēju iepazīties ar  informācijas tehnoloģiju pasaules īpatnībām, satikties ar nozares speciālistiem un iegūt iedvesmu, kas nepieciešama veiksmīgam ceļam uz IT nozares karjeru.

Pieteikties

Ko mēs piedāvājam?

Iepazīties ar profesiju dažādību: Iegūsti iespēju redzēt, cik plaša un daudzveidīga ir IT nozares profesiju pasaule. Pieredzes vizītes ļaus aplūkot dažādas specialitātes un iepazīt to, kādasprasmes un zināšanas ir vērtīgas konkrētajās profesijās, sākot no programmatūras izstrādes līdz datu analītikai.

Iedvesmojošassarunu ar speciālistiem: Mūsu pieredzes vizītes ietver tikšanās ar pieredzes bagātiem IT profesionāļiem. Uzzini viņu stāstus par veiksmīgu karjeru, dalies ar savām pieredzēm un uzzini, kā viņi ir nonākuši līdz konkrētajai darbavietai un pozīcijai uzņēmumā.

Vērtīgi padomi: Pieredzes vizītes nav paredzētas tikai konkrētā uzņēmuma vai profesiju iepazīšanai, bet arī par praktiskiem un vērtīgiem padomiem no speciālistiem. Uzzini, ko vari darīt jau šodien, kādi mācību priekšmeti palīdzēs veiksmīgāk virzīties uz konkrētās nozares profesiju un kā sagatavoties darba intervijai un citas vērtīgas lietas.

Darba vides iepazīšana: iespēja iepazīt uzņēmuma atmosfēru darba vidi, kurā strādā nozares profesionāļi. Tas ļaus tev labāk izprast, kādas iespējas un izaicinājumi var sagaidīt tevi nākotnē.

Kā pieteikties?

  • Reģistrējies JPTC mājaslapas kontā un atzīmē, ka vēlies saņemt informāciju par pieredzes vizītēm.
  • Mēs ar Tevi sazināsimies un informēsim par tuvāko plānoto vizīti.
  • Pieseko arī mūsu Facebook, Instagram un TikTok kontiem.

Šī ir tava iespēja iepazīt IT nozares aizkulises un veidot savu karjeras ceļu tehnoloģiju jomā. Piesakies jau šodien!

Pieteikties