Jauniešu programmēšanas un tehnoloģiju centrs

JPTC mērķis ir sniegt jauniešiem visas nepieciešamās zināšanas un prasmes, lai veiksmīgi darbotos digitālajā vidē. Mūsu misija ir nodrošināt kvalitatīvas un saistošas interešu izglītības programmas, kas pavērs plašas iespējas nākotnei.

Mūsu apņemšanās

Mēs ticam, ka ikviens jaunietis ir pelnījis izzināt savas spējas programmēšanā un atklāt aizraujošo tehnoloģiju pasauli. Ar rūpīgi izstrādātu mācību programmu un praktisku pieeju mēs padarām mācības aizraujošas un pieejamas ikvienam.

Mācīšanās ekspertu pavadībā

JPTC var lepoties ar pieredzējušiem un mērķtiecīgiem pasniedzējiem, kas ikdienā strādā programmēšanas jomā. Mūsu pasniedzēji sniedz reālās zināšanas un praktisku pieredzi, nodrošinot, ka studenti saņem kvalitatīvu izglītību. Neatkarīgi no tā, vai esi iesācējs vai Tev jau ir pieredze programmēšanā, mācības būs kārtīgs atspēriens attīstībai.

Praktiska mācīšanās

Mēs uzskatām, ka programmēšana ir jāapgūst praktiski, tāpēc nodarbības veidotas tā, lai audzēkņi iegūtās zināšanas uzreiz varētu likt lietā dažādos projektos un pārbaudīt praksē. JPTC kursi piedāvā dinamisku un piesātinātu mācību pieredzi - no tīmekļa vietņu izstrādes un programmēšanas Python valodā, līdz pat spēļu izstrādei Unity.

JPTC kopiena

JPTC stāv un krīt par saprotošu un iekļaujošu mācību vidi! Izmantojot mūsu mācību platformu Discord, jauniešiem ir pieejams 24/7 atbalsts no pasniedzējiem un jaunajiem programmētājiem. Mēs veicinām jauniešu sadarbību, zināšanu apmaiņu un tīklošanos, nodrošinot digitālu telpu, kur komunicēt ar līdzīgi domājošiem un veidot vērīgus kontaktus.

Sāc veidot savu nākotni programmēšanas un tehnoloģiju pasaulē jau šodien!

JPTC mēs ticam katra jaunieša petenciālam. Mūsu kursos Tu apgūsi vērtīgas programmēšanas prasmes, radīsi reālus projektus un izveidosi stabilu pamatu savai nākotnei. Neatkarīgi no tā, vai vēlies kļūt par front-end izstrādātāju, back-end inženieri vai mobilo aplikāciju izstrādātāju, šī ir īstā vieta!

Jānis Gitendorfs

Vadošais mentors