Atpakaļ

July 18, 2023

ERASMUS+ starptautiskais projekts "Where are digital YOUth?"

ERASMUS+ starptautiskais projekts "Where are digital YOUth?"

ERASMUS+ starptautiskais projekts "Where are digital YOUth?" ir saistoša un interaktīva jauniešu apmaiņas programma, kas izstrādāta, lai risinātu problēmas, ar kurām jaunieši saskaras digitālajā laikmetā.

Šī programma sniedz dalībniekiem iespēju izpētīt pašreizējo digitālo ainavu, attīstīt būtiskas digitālās prasmes, lai runātu ar vienaudžiem, un izstrādāt jaunus risinājumus,lai pārvarētu digitālās problēmas, ar kurām saskaras vienaudži. Veicot aktivitātes, kas vērstas uz videoklipu veidošanu, aplādes veidošanu un sociālomediju izmantošanu pozitīvām pārmaiņām, dalībnieki uzsāks personīgās izaugsmesun digitālās iespējas.

Projekta norise: no 1. -7.augustam
Vieta: Mārupe
Pieteikuma anketa  (pieteikšanās līdz 22.07.)
Projekta mērķi:

  1. Izpratnes palielināšana: Palielināt izpratni un     sapratni par izaicinājumiem, ar ko saskaras jaunieši digitālajā laikmetā,     tostarp jautājumiem, kas saistīti ar tiešsaistes drošību, tiešsaistes     vajāšanu, digitālo prasmju veicināšanu meiteņu iesaistīšanu IT un programmēšanas studijās un atbildīgu     tehnoloģiju izmantošanu.
  2. Digitālo prasmju attīstība: Paaugstināt     dalībnieku digitālās prasmes, piedaloties praktiskās darbnīcās un     praktiskās aktivitātēs, kas pilnveido viņu video, podkāstu izveides un     efektīvas sociālo mediju platformu izmantošanas prasmes.
  3. Radošās izpausmes: Iedrošināt dalībniekus izpausties radoši,     izmantojot dažādas digitālās platformas, ļaujot viņiem izteikt savas     idejas, pieredzi un risinājumus jaunos veidos.
  4. Problemu risināšana: Veicināt kritisko     domāšanu un problēmu risināšanas prasmes, mudinot dalībniekus identificēt     digitālos izaicinājumus, ar ko saskaras viņu vienaudži un veidot inovatīvus     risinājumus.
  5. Sadarbība un starpkultūru apmaiņa: Veicināt starpkultūru     apmaiņu un sadarbību starp     dalībniekiem, veicinot sajūtu par globālu pilsonību un digitālo sadarbību.

 

Projektu īsteno biedrība “Move up” sadarbībā ar Jauniešu programmēšanas un tehnoloģiju centru.

Projekts tiek finansēts EiropasKomisijas ERASMUS+ programmas ietvaros.

 

Sīkāka informācija:

Einārs Ervīns Deribo
einars@jptc.lv
29854280

Vai Tev ir jautājumi?

Apskati atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem BUJ sadaļā.

Apskatīt