Atpakaļ

December 20, 2023

Jaunieši viesojās IT nozares uzņēmumā "Gravity Team"

Jaunieši viesojās IT nozares uzņēmumā "Gravity Team"

5.decembrī IT eksāmena dažiem labāko rezultātu ieguvējiem bija iespēja viesoties uzņēmumā Gravity Team.

Pieredzes vizītes laikā jauniešiem bija iespēja vairāk uzināt par uzņēmuma izveidošanos, tā ikdienas darbību un programmēšanas un IT nozares nozīmīgumu. Uzņēmuma dibinātājs dalījās pieredzē ar lietām, ko jauniešiem ir būtiski šobrīd attīstīt un pilnveidot, lai nākotnē kļūtu par veiksmīgu šīs nozares darbinieku. Uzņēmuma personāls bija parūpējies arī par izklaidējošo sadaļu, kurā jauniešiem notika foto orientēšanās uzņēmuma telpās, kas bija saliedējoši un aizraujoši. Kā arī bija iespēja kopīgi ieturēt pusdienas neformālā gaisotnē. Paldies uzņēmumam "Gravity Team" par tiešām vērtīgo pieredzes vizīti un nozīmīgo iegultījumu Latvijas skolēnu IT eksāmena organizēšanā.Jau janvārī daļai no eksāmena dalībniekiem būs iespēja viesoties Draugiem Group uzņēmumā.

Par IT eksāmenu:

No 18. oktobra, līdz 22. oktobrim, skolēniem bija iespēja pārbaudīt savas zināšanas "Latvijas skolēnu IT eksāmenā" un pierādīt IT prasmes programmēšanas izaicinājumā, lai cīnītos par vērtīgām balvām - digitālajām ierīcēm, dāvanu kartēm, IT uzņēmumu apmeklējumiem un virtuālās realitātes piedzīvojumu!

IT eksāmenā varēja piedalīties 5.-12. klašu skolēni un profesionālās izglītības iestāžu audzēkņi. Eksāmena dalībniekiem 35 minūšu laikā bija jāatbild uz 30 jautājumiem par digitālo pasauli, IT profesijām un drošību internetā. Kopumā eksāmenā piedalījās vairāk nekā 19 000 skolēni no 444 izglītības iestādēm visā Latvijā.

Iniciatīvu "Latvijas skolēnu IT eksāmens" organizēja Jauniešu Programmēšanas un Tehnoloģiju Centrs, She Can Do IT.lv un Codelex.

Vai Tev ir jautājumi?

Apskati atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem BUJ sadaļā.

Apskatīt