Atpakaļ

January 22, 2024

Jaunieši viesojās uzņēmumā "DRAUGIEM GROUP"

Jaunieši viesojās uzņēmumā "DRAUGIEM GROUP"

11.janvārī IT eksāmena labāko rezultātu ieguvējiem bija iespēja viesoties uzņēmumā Draugiem Group. Pieredzes vizītes laikā jauniešiem bija iespēja vairāk uzzināt par uzņēmuma izveidošanos, tā ikdienas darbību un programmēšanas un IT nozares nozīmīgumu. Jauniešiem bija iespēja tikties ar dažādiem uzņēmuma speciālistiem, kas dalījās savā karjeras pieredzē programmēšanas jomā. Tāpat nozares speciālisti jauniešiem uzvēra tās lietas ko jau šodien var darīt, lai kļūtu par labu programmētāju.

Jaunieši pēc pieredzes vizītes uzsvēra, ka šī bija vērtīga pieredze, kas dod stimulu tirpināt mācības, nepadoties un cīnīties par to, lai nākotnē varētu strādāt šajā vai līdzvērtīgā uzņēmumā.

Paldies uzņēmumam Draugiem Group par vērtīgo pieredzes vizīti un nozīmīgo iegultījumu Latvijas skolēnu IT eksāmena organizēšanā.


Par IT eksāmenu:

No 18. oktobra līdz 22. oktobrim,\ skolēniem bija iespēja pārbaudīt savas zināšanas "Latvijas skolēnu IT eksāmenā" un pierādīt IT prasmes programmēšanas izaicinājumā, lai cīnītos par vērtīgām balvām - digitālajām ierīcēm, dāvanu kartēm, IT uzņēmumu apmeklējumiem un virtuālās realitātes piedzīvojumu!

IT eksāmenā varēja piedalīties 5.-12. klašu skolēni un profesionālās izglītības iestāžu audzēkņi. Eksāmena dalībniekiem 35 minūšu laikā bija jāatbild uz 30 jautājumiem par digitālo pasauli, IT profesijām un drošību internetā. Kopumā eksāmenā piedalījās vairāk nekā 19 000 skolēni no 444 izglītības iestādēm visā Latvijā.

Iniciatīvu "Latvijas skolēnu IT eksāmens" organizēja Jauniešu programmēšanas un tehnoloģiju centrs, organizācija SheCanDoIT.lv un SIA CODELEX.

Vai Tev ir jautājumi?

Apskati atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem BUJ sadaļā.

Apskatīt