Atpakaļ

December 20, 2023

Jaunieši viesojas VR Room

Jaunieši viesojas VR Room

Latvijas skolēnu IT eksāmena labākā klase pēc vidējiem rādītājiem ir Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolas 11. i klase, kas uzvarēja iespēju doties kopīgā virtuālās realitātes piedzīvojumā uz VR Room.

29.novembrī 11.i klase viesojās “VR Room”. Skolēnu atziņas par pasākumu - šī bija laba klases saliedēšana, kas izpaudās kopīgajās spēlēs. Interesanti un lietderīgi pavadīts laiks ārpus izglītības iestādes. Komandas darbs ar klases biedriem virtuālajā realitātē, kā arī iemācījāmies braukt ar mašīnas simulāciju. Paldies VR Room par sniegto iespēju un atbalstu eksāmena organizēšanā.

Par IT eksāmenu:

No 18. oktobra, līdz 22. oktobrim, skolēniem bija iespēja pārbaudīt savas zināšanas "Latvijas skolēnu IT eksāmenā" un pierādīt IT prasmes programmēšanas izaicinājumā, lai cīnītos par vērtīgām balvām - digitālajām ierīcēm, dāvanu kartēm, IT uzņēmumu apmeklējumiem un virtuālās realitātes piedzīvojumu! IT eksāmenā varēja piedalīties 5.-12. klašu skolēni un profesionālās izglītības iestāžu audzēkņi. Eksāmena dalībniekiem 35 minūšu laikā bija jāatbild uz 30 jautājumiem par digitālo pasauli, IT profesijām un drošību internetā.

Kopumā eksāmenā piedalījās vairāk nekā 19 000 skolēni no 444 izglītības iestādēm visā Latvijā.

Iniciatīvu "Latvijas skolēnu IT eksāmens" organizēja Jauniešu programmēšanas un tehnoloģiju centrs, biedrība "SheCanDoIT" un SIA "Codelex".

Vai Tev ir jautājumi?

Apskati atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem BUJ sadaļā.

Apskatīt