Atpakaļ

March 22, 2024

JPTC jauniešu pieredzes vizīte Magebit uzņēmumā

JPTC jauniešu pieredzes vizīte Magebit uzņēmumā

22.martā Jauniešu programmēšanas un tehnoloģiju centra jaunieši viesojās IT uzņēmumā Magebit

Jauniešiem bija iespēja iepazīties ar uzņēmuma vidi, dzirdēt stāstu par uzņēmuma izveidošanos un tā straujo attīstību, kā arī uzzināt vairāk par uzņēmuma darbību.

Pieredzes vizītes laikā jaunieši diskutēja ar uzņēmuma personālvadības darbiniekiem par potenciālo iespēju strādāt uzņēmumā, kā arī iepazīties ar uzņēmuma darbinieku rekrutēšanas procesu. Otrajā diskusijas daļā jaunieši tikās ar uzņēmuma programmētājiem, kas iedrošināja jauniešus nākotnē saistīt savu karjeru ar IT nozari, kā arī dalījās ar padomiem, kas nepieciešams, lai kļūtu par veiksmīgu programmētāju. Uzņēmuma darbinieki dalījās savā pieredzē kā ir nokļūvuši līdz savai pozīcijai, kā arī nedaudz pastāstīja par savu ikdienu darbā.

Noslēgumā jauniešiem bija iespēja iesaistīties uzņēmuma darbinieku sagatavotā aktivitātē, neformālā gaisotnē uzēst picu, uzspēlēt galda spēles un individuāli parunāt ar uzņēmuma darbiniekiem.

Paldies Magebit par iespēju viesoties Jūsu uzņēmumā, iedvesmojošām sarunām un pozitīvā gaisotnē pavadītu laiku.

Aicinām jauniešus sekot līdzi jaunākajai informācijai par turpmākajām pieredzes vizītēm IT uzņēmumos mūsu sociālajos tīklos un mājaslapā.

Vairāk informācijas par IT uzņēmumu Magebit vari meklēt ŠEIT.

Vai Tev ir jautājumi?

Apskati atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem BUJ sadaļā.

Apskatīt