Atpakaļ

15/2/2024

JPTC viesojas Ventspilī, lai veidotu sadarbību

JPTC viesojas Ventspilī, lai veidotu sadarbību

Zīmīgi valentīndienai - visu mīlētāju dienai, 14.februārī Jauniešu programmēšanas un tehnoloģiju centra izglītības sektora vadītājs Einars Ervins Deribo devās pieredzes vizītē uz Ventspils Tehnikumu un Ventspils Digitālo centru "VIZIUM", lai pārrunātu iespējas turpmākai sadarbībai - programmēšanas nodarbību vadīšana, nometņu organizēšana, prakses vietu nodrošināšanai un citu sadarbības projektu īstenošana.

Dienas laikā JPTC pārstāvim bija iespēja satikties ar Ventspils Tehnikuma audzēkņiem, lai pārliecinātu viņus par programmētāju profesijas nozīmīgumu mūsdienās un aicinātu iesaistīties JPTC organizētajās aktivitātēs un programmēšanas nodarbībās. Tāpat ar tehnikuma vadību un pedagogiem tika pārrunāti vairāki iespējamie sadarbības virzieni, lai īstenotu kopīgi izvirzītos mērķus. Centra pārstāvim bija iespēja viesoties Ventspils Digitālajā centrā "VIZIUM", kur bija iespēja uzklausīt Ventspils kolēģu līdzšinējo pieredzi STEM mācību jomas bērnu un jauniešu izglītošanā, kā arī tika plānota turpmākā sadarbība.

Paldies Ventspils Tehnikumam un Ventspils Digitālajam centram "VIZIUM" par gūto pieredzi, iedvesmu, iespaidiem un ticību turpmākajai sadarbībai.

Vai Tev ir jautājumi?

Apskati atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem BUJ sadaļā.

Apskatīt