Atpakaļ

December 3, 2023

Projekta "Jauniešu digitālā akadēmija" 1.posma noslēgums

Projekta "Jauniešu digitālā akadēmija" 1.posma noslēgums

1.posmā mēs devāmies uz trim dažām novadu skolām, kur noritēja trīs dažādas apmācības - NVO un Jaunieši, Digitālie Rīki un Digitālais Mārketings.

11.oktobrī, skolēni no Ogres, Ādažiem un Dobeles tikās, lai pielietotu projekta laikā gūtās zināšanas un izstrādātu savas idejas. Skolēniem bija jāizstrādā ideja jauniešu sasniedzamībai, izmantojot digitālos rīkus. Kopā tika prezentētas 12 idejas, kuras skolēni arī paši vērtēja. Projekta dalībnieki piedalījās balvu izlozē, ko atbalstīja "Swedbank Latvia", "Pētergailis" un "Codelex". Kā arī tiem bija iespēja iesūtīt savu bildi fotokonkursam un laimēt dāvanu grozu no "Pētergailis".

Paldies Ogres 1. vidusskola par uzņemšanu un dalību, kā arī, paldies Ādažu vidusskolai un Dobeles Valsts ģimnāzijai par dalību projektā. Paldies Ansim Eglem no "Young Media Sharks" un Rihardam Zeiļam no Mārketinga Skola, ka dalījāties ar pieredzi un zināšanām un sniedzāt iedvesmu.

Projektu īstenoja biedrība "Move up", aktivitātes realizēja biedrība "Medijpratējs" sadarbībā ar Jauniešu programmēšanas un tehnoloģiju centru un "Codelex".

Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2022.–2024. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.

Vai Tev ir jautājumi?

Apskati atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem BUJ sadaļā.

Apskatīt