Atpakaļ

Spēļu izstrāde ar Unity

Kursā studenti apgūs Unity pamatus spēļu izstrādei. Mēs iziesim cauri pilnam spēļu izstrādes ciklam, sākot no spēles idejas līdz tās realizācijai. Apskatīsim gan spēļu dizaina izveidošanu, gan izstrādāsim spēļu loģiku. Kursa beigās studenti būs spējīgi izveidot pilnīgu spēli, izmantojot Unity.

Nepieciešamas programmēšanas priekšzināšanas ( vēlams ar C# valodu ).

Pieteikties
1

Ievads Unity

Apraksts

Šajā modulī studenti iepazīsies ar Unity programmas pamatfunkcijām. Tiks apskatīta spēļu izstrādes vides iestatīšana. Studenti uzzinās, kā importēt resursus un izveidot vienkāršus objektus un ainavas Unity vidē.

Rezultāts

Studenti iegūs spēcīgas pamatzināšanas par Unity un spēs importēt resursus, lai izveidotu spēļu objektus un ainavas.

2

Grafikas pamati

Apraksts

Apskatīsim pamatus grafikā - post procesēšanas efektus, vizuālos efektus un renderēšanu Unity. Mācīsimies, kā pievienot un pielāgot vizuālos efektus, lai uzlabotu spēles vizuālo kvalitāti.

Rezultāts

Studenti iegūs izpratni par vizuālo aspektu nozīmīgumu spēļu izstrādē un spēs izveidot vizuāli pievilcīgus spēļu elementus.

3

Spēles loģikas izveide un programmēšana

Apraksts

Modulī tiks apskatīti spēļu loģikas un programmēšanas aspekti Unity vidē, progrmmēšanai tiks izmantota C# valodā. Studenti uzzinās, kā pievienot interaktivitāti un loģiku spēles objektiem un ainām.

Rezultāts

Pēc šī moduļa studenti spēs izmantot C# programmēšanas valodu Unity projektos, lai pievienotu funkcionalitāti un dinamiku spēļu elementiem.

4

Projekta izveide

Apraksts

Pēdējā kursa daļā studenti pielietos iegūtās zināšanas, izveidojot savu spēli. Tiks izstrādāts spēles koncepts, veidots dizains un programmēta spēle.

Rezultāts

Studenti demonstrēs savas spējas, izstrādājot un prezentējot savu pirmo Unity spēli. Iegūstot praktisku pieredzi, kas nepieciešama patstāvīgai darbībai spēļu izstrādes jomā.

Vai esat gatavs jaunam sākumam
un vēlies iemācīties programmēt? Sāc tagad!

Pieteikšanās process ir pavisam vienkāršs.

Piesakies mācībām

Aizpildi pieteikuma anketu un saņem pieeju Discord serverim savā e-pastā.

Piesakies mācībām

Pārbaudi savas zināšanas

Novērtē savas zināšanas un prasmes, izpildot tiešsaistes testu. Tas mums palīdzēs saprast Tavu pašreizējo prasmju līmeni un pielāgot mācību programmu.

Sāc mācības

Lec iekšā programmēšanā zinošu mentora pavadībā, uzdod bezgala daudz jautājumu nodarbībās un Discord serverī, pildi dotos uzdevumus un audzē savus zināšanu muskuļus!

Turpini arī pēc finišēšanas

Pēc mācību kursa saņemsi papildu mācību resursus un arī Tava pieeja JPTC Discord serverim paliks aktīva. Vari turpināt mācības, izmanotjot bezmaksas mācību materiālus, un komunicēt ar citiem līdzīgi domājošajiem. Tiekamies nākamajā mācību kursā!

Vai Tev ir jautājumi?

Apskati atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem BUJ sadaļā.

Apskatīt