Sveicināti, cienījamie pedagogi!

Jauniešu programmēšanas un tehnoloģiju centrs ir par kvalitatīvu izglītību un pedagogu attīstību tehnoloģiju jomā, tāpēc esam izveidojuši īpašu piedāvājumu Jums - uzticamiem un pieredzējušiem pedagogiem.

Konkurentspējīgs atalgojums

Piedāvājam jums ne tikai aizraujošu darbu, bet arī godīgu atalgojumu. Mēs piedāvājam 25 eur par kontaktstundu, kas ir augstāks nekā vidējais attalgojums citās programmēšanas skolās, kur atalgojums bieži ir tikai līdz 20 eur stundā par kontaktstundu.

Attīstīt savas programmēšanas zināšanas un prasmes ar pieredzējušiem jomas speciālistiem

Mūsu uzņēmums ir apņēmies nodrošināt ne tikai izcilu izglītību mūsu skolēniem, bet arī palīdzēt jums attīstīties kā pedagogam. Mēs piedāvājam šādas bezmaksas profesionālās pilnveides programmas:

 • Pedagogu sagatavošana mūsu izstrādātajām interešu izglītības programmām
  Mūsu programmētāji palīdzēs Jums sagatavoties mūsu izstrādātajām interešu izglītības programmām, kā arī dalīsies ar saviem izstrādātajiem mācību materiāliem un uzdevumiem.
 • 24/7 atbalsts pedagogiem mūsu Discord platformā
  Mūsu pedagogiem tiks sniegts atbalsts maksimāli kvalitatīva mācību satura nodrošināšanai mūsu audzēkņiem, sniedzot atbildes uz neskaidriem jautājumiem, kas radīsies gatavojoties nodarbībām vai mācību procesa gaitā.
 • Sniegta iespēja saņemt mentora atbalstu pirmajās nodarbībās
  Piedāvājam iespēju pirmajās nodarbībās piesaistīt mentoru-programmētāju, kas palīdzēs veiksmīgi novadīt nodarbību un sniegs atgriezenisko saiti pēc nodarbībām, lai veiksmīgāk īstenotu mūsu izstrādātās interešu izglītības programmas.

Mūsu pedagogiem īpašas atlaides uz pedagogu profesionālās pilnveides mācību programmām

Mūsu izglītības iestāde ir par kvalitatīvu tehnoloģijas jomas izglītības nodrošināšanu, tāpēc piedāvājam pedagogiem šādus maksas kursus:

 • Pedagogu sagatavošana jaunajām mācību saturam
  Mācības programmēšanā, balstoties uz skola2030 programmu paraugiem.
 • Caurviju prasmes programmēšanā
  Iemācieties, kā integrēt un sasaistīt programmēšanas prasmes citos mācību priekšmetos.
 • Digitālie rīki izglītības procesu nodrošināšanai
  Iepazīstieties ar jaunākajām tehnoloģijām un mākslīgā intelekta rīkiem, kas atbalsta mūsdienīgu izglītību.
 • Iespēju iesaistīties programmēšanas pedagogu atbalsta tīklā
  Nav noslēpums, ka maksimāli labāka izglītibas pakalpojuma nodrošināšanai ir nepieciešama pedagogu pieredzes apmaiņa un dalīšanās labajā praksē, tāpēc mūsu izglītības iestāde piedāvā iespēju iesaistīties programmēšanas skolotāju tīklā, kurā iesaistās pedagogi un pieredzējuši programmētāji no visas Latvijas, kas ikdienā dalās ar labās prakses piemēriem, dalās ar materiāliem, resursiem un pēc nepieciešamības tiek organizēti semināri.

Iespēja izmantot mūsu izstrādātos mācību līdzekļus

Jums būs iespēju izmantot mūsu programmētāju sagatavotos mācību resursus, uzdevumus audzēkņiem un izmantot mūsu izstrādātos mācību rīkus, lai atbalstītu Jūs ikdienas darbā skolās un mūsu izglītības iestādē.

Mēs apzināmies, ka labi sagatavoti mācību plāni ir pamats veiksmīgai izglītībai. Piedāvājam palīdzību skolām, veidojot tematiskos mācību plānus saskaņā ar valstī apstiprinātajām mācību programmām. Mūsu pakalpojumu ietvaros jūs ne tikai iegūsiet mācību plānus, bet arī personīgu atbalstu un mentoringu, lai efektīvi ieviestu šos plānus skolas ikdienas darbībā. Šo atbalstu mūsu pedagogi var saņemt ar īpašām atlaidēm.

Pieteikšanās

Ja jūs esat apņēmīgs pedagogs, kuram rūp izcilība un profesionālisms, lūdzu, aizpildiet pieteikuma anketu un mēs ar Jums sazināsimies, lai vienotos par tikšanos un veidotu sadarbību ar Jums.