Atpakaļ

Ētiskās hakošanas pamati

Šajā kursā studenti iepazīsies ar ētiskās hakošanas jēdzieniem un pamatprincipiem. Mācīsimies atpazīt un novērst drošības riskus. Kursā tiks izmantotas reālas situācijas un piemēri, lai skaidrotu, kā ētiskie hakeri palīdz aizsargāt sistēmas no nelikumīgiem uzbrukumiem. Mēs pārskatīsim arī rīkus un metodes, kas nepieciešamas drošības vājumu atklāšanai un to novēršanai. Kursa mērķis ir nodrošināt studentiem stabilu pamatu, uz kura viņi varētu balstīt savu turpmāko mācību un profesionālo attīstību kiberdrošības jomā.

Pieteikties
1

Informācijas drošības un ētiskās hakošanas pamati

Apraksts

Šajā sadaļā studenti iepazīsies ar informācijas drošības pamatjēdzieniem. Tiks apskatīts, kas ir ētiskā hakošana, kāpēc tā ir svarīga, un kā tā atšķiras no nelikumīgas uzlaušanas. Iepazīstināsim ar svarīgiem drošības aspektiem un to nozīmi digitālajā pasaulē.

Rezultāts

Studenti iegūs pamatzināšanas par informācijas drošību un ētisko hakošanu. Izpratīs drošības jautājumu nozīmīgumu un pamatprincipus, kas nepieciešami, lai sāktu savu ceļu šajā jomā.

2

Informācijas drošības riski un to novērtējums

Apraksts

Šeit studenti uzzinās par dažādiem informācijas drošības apdraudējumiem, tostarp ļaunprātīgu programmatūru un drošības vājajām vietām. Tiks apskatīti dažādi vērtējumu veidi, lai noteiktu sistēmas vai tīkla drošības līmeni.

Rezultāts

Studenti apgūs zināšanas par dažādiem drošības apdraudējumiem un to atklāšanas metodēm. Viņi spēs veikt pamata drošības vērtējumus un identificēt iespējamos drošības riskus.

3

Uzbrukumi tīkla līmenī un to novēršana

Apraksts

Šajā modulī studenti iemācīsies par biežāk sastopamajiem uzbrukumiem tīkla līmenī, piemēram, datu uztveršanu, servisa atteikuma uzbrukumiem (DDOS). Tiks apgūtas arī metodes, kā šos uzbrukumus atpazīt un novērst.

Rezultāts

Pēc šīs daļas pabeigšanas studenti spēs atpazīt un novērst biežāk sastopamos tīkla līmeņa uzbrukumus, izmantojot atbilstošas metodes un rīkus.

4

Uzbrukumi aplikāciju līmenī un to novēršana

Apraksts

Šeit studenti iepazīsies ar uzbrukumiem, kas vērsti pret webserveriem, OWASP top 10 uzbrukumiem, SQL injekcijām un to novēršanu. Modulī tiks apskatītas arī aizsardzības metodes pret šādiem uzbrukumiem.

Rezultāts

Pēc šī moduļa studenti spēs atpazīt un novērst biežāk sastopamus aplikāciju līmeņa uzbrukumus, izmantojot atbilstošas metodes un rīkus. Tiks iegūtas praktiskas iemaņas, kā aizsargāt web aplikācijas un datu bāzes.

Vai esat gatavs jaunam sākumam
un vēlies iemācīties programmēt? Sāc tagad!

Pieteikšanās process ir pavisam vienkāršs.

Piesakies mācībām

Aizpildi pieteikuma anketu un saņem pieeju Discord serverim savā e-pastā.

Piesakies mācībām

Pārbaudi savas zināšanas

Novērtē savas zināšanas un prasmes, izpildot tiešsaistes testu. Tas mums palīdzēs saprast Tavu pašreizējo prasmju līmeni un pielāgot mācību programmu.

Sāc mācības

Lec iekšā programmēšanā zinošu mentora pavadībā, uzdod bezgala daudz jautājumu nodarbībās un Discord serverī, pildi dotos uzdevumus un audzē savus zināšanu muskuļus!

Turpini arī pēc finišēšanas

Pēc mācību kursa saņemsi papildu mācību resursus un arī Tava pieeja JPTC Discord serverim paliks aktīva. Vari turpināt mācības, izmanotjot bezmaksas mācību materiālus, un komunicēt ar citiem līdzīgi domājošajiem. Tiekamies nākamajā mācību kursā!

Vai Tev ir jautājumi?

Apskati atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem BUJ sadaļā.

Apskatīt