Atpakaļ

Mobilo lietotņu izstrāde

Šajā kursā tiks apgūts, kā veidot mobilās lietotnes iOS un Android platformām, izmantojot React Native. Kursa noslēgumā studenti būs spējīgi patstāvīgi izstrādāt savas mobilās lietotnes un būs ieguvuši ieskatu mobilo aplikāciju izstrādes ciklā - no programmēšanas līdz publicēšanai.

Nepieciešamas programmēšanas priekšzināšanas.

Pievienojies akadēmijai, lai iegūtu piekļuvi kursam!

1

Ievads mobilo lietotņu izstrādē ar React Native

Apraksts

Studenti iepazīsies ar mobilās izstrādes pamatjēdzieniem. Tiks iegūts ieskats tajā, kas ir React Native un kā tas tiek izmantots mobilo lietotņu izstrādē. Apskatīsim React Native vidi, uzstādīšanu un konfigurāciju.

Rezultāts

Studenti iegūs izpratni par React Native un tā nozīmi mobilo lietotņu izstrādē. Viņi apgūs React Native vides uzstādīšanu un konfigurāciju, kā arī spēs izveidot vienkāršu lietotni.

2

Komponentes un stilizācija

Apraksts

Šajā modulī tiks apskatītas React Native komponentes un to stilizācija. Studenti uzzinās par dažādām komponentēm, to izmantošanu un kā pielāgot lietotņu izskatu.

Rezultāts

Studenti spēs izstrādāt vizuāli pievilcīgas lietotnes, izmantojot React Native komponentes un stilizāciju.

3

Stāvokļa pārvaldība

Apraksts

Modulis iepazīstinās ar stāvokļa pārvaldības jēdzieniem React Native kontekstā. Studenti mācīsies, kā pārvaldīt lietotnes datus un reaģēt uz lietotāja darbībām.

Rezultāts

Studenti iegūs izpratni par to, kā uzturēt un pārvaldīt lietotnes stāvokli, nodrošinot dinamisku un interaktīvu lietotāja pieredzi.

4

Projekts un lietotnes publicēšanas process

Apraksts

Noslēgumā studenti pielietos iegūtās zināšanas, veidojot savu projektu. Tiks apskatīti arī soļi un prasības lietotnes publicēšanai.

Rezultāts

Pēc šī moduļa studenti būs izstrādājuši savu mobilo lietotni, kā arī iegūs izpratni par to, kā sagatavot un publicēt lietotni Apple App Store vai Google Play Store.

Vai esat gatavs jaunam sākumam
un vēlies iemācīties programmēt? Sāc tagad!

Pieteikšanās process ir pavisam vienkāršs.

Piesakies mācībām

Aizpildi pieteikuma anketu un saņem pieeju Discord serverim savā e-pastā.

Reģistrēties!

Pārbaudi savas zināšanas

Novērtē savas zināšanas un prasmes, izpildot tiešsaistes testu. Tas mums palīdzēs saprast Tavu pašreizējo prasmju līmeni un pielāgot mācību programmu.

Sāc mācības

Lec iekšā programmēšanā zinošu mentora pavadībā, uzdod bezgala daudz jautājumu nodarbībās un Discord serverī, pildi dotos uzdevumus un audzē savus zināšanu muskuļus!

Turpini arī pēc finišēšanas

Pēc mācību kursa saņemsi papildu mācību resursus un arī Tava pieeja JPTC Discord serverim paliks aktīva. Vari turpināt mācības, izmanotjot bezmaksas mācību materiālus, un komunicēt ar citiem līdzīgi domājošajiem. Tiekamies nākamajā mācību kursā!

Vai Tev ir jautājumi?

Apskati atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem BUJ sadaļā.

Apskatīt