Atpakaļ

Python un tīmekļa skrāpēšanas (Web scraping) pamati

Šajā kursā mēs sāksim ar pamatiem par Python programmēšanu un vēlāk apgūsim tīmekļa skrāpēšanas tehnikas. Kurss būs orientēts uz praktiskiem vingrinājumiem un projektu bāzētu mācību pieeju, lai nodrošinātu, ka pat iesācēji spēj saprast un pielietot iegūtās zināšanas.

Pieteikties
1

Programmēšanas pamati

Apraksts

Šajā modulī studenti iemācīsies Python valodas pamatus - mainīgos, datu tipus un pamatoperācijas. Sāksim ar vienkāršām programmām, lai pamazām palielinātu studentu pašpārliecinātību programmēšanā.

Rezultāts

Studenti iegūs stipru izpratni par programmēšanas pamatjēdzieniem. Viņi spēs rakstīt vienkāršas programmas, izmantojot Python.

2

Kontroles plūsmas un datu struktūras

Apraksts

Šajā sadaļā mēs dziļāk iedziļināsimies nosacījumu izteiksmēs, ciklos un datu struktūrās, piemēram, sarakstos, tuplēs un vārdnīcās, izmantojot Python. Studentiem tiks nodrošināti praktiski vingrinājumi, lai labāk saprastu šos jēdzienus.

Rezultāts

Pēc šī moduļa pabeigšanas studenti spēs izmantot kontroles struktūras, lai noteiktu programmas plūsmu, un manipulēt ar datu struktūrām, lai efektīvi uzglabātu un pārvaldītu informāciju.

3

Ievads tīmekļa skrāpēšanā

Apraksts

Šajā daļā studenti iepazīsies ar tīmekļa skrāpēšanas pamatprincipiem, izmantojot Python bibliotēkas, piemēram, BeautifulSoup un requests. Mēs apgūsim, kā izgūt un apstrādāt datus no interneta lapām.

Rezultāts

Studenti apgūs Python bibliotēku izmantošanu un tīmekļa skrāpēšanas pamatus, iemācīsies iegūt datus no interneta un izmantot tos savos projektos.

4

Projektu izstrāde

Apraksts

Gala projektā studenti izmantos iegūtās zināšanas, lai izveidotu tīmekļa skrāpēšanas projektu. Tas ietvers datu iegūšanu no interneta avotiem un to praktisku pielietojumu, piemēram, datu analīzi vai informācijas apkopošanu.

Rezultāts

Studenti būs veiksmīgi izveidojuši savu tīmekļa skrāpēšanas projektu, pielietojot kursa laikā apgūtās prasmes un iegūstot pieredzi datu apstrādē un izmantošanā.

Vai esat gatavs jaunam sākumam
un vēlies iemācīties programmēt? Sāc tagad!

Pieteikšanās process ir pavisam vienkāršs.

Piesakies mācībām

Aizpildi pieteikuma anketu un saņem pieeju Discord serverim savā e-pastā.

Piesakies mācībām

Pārbaudi savas zināšanas

Novērtē savas zināšanas un prasmes, izpildot tiešsaistes testu. Tas mums palīdzēs saprast Tavu pašreizējo prasmju līmeni un pielāgot mācību programmu.

Sāc mācības

Lec iekšā programmēšanā zinošu mentora pavadībā, uzdod bezgala daudz jautājumu nodarbībās un Discord serverī, pildi dotos uzdevumus un audzē savus zināšanu muskuļus!

Turpini arī pēc finišēšanas

Pēc mācību kursa saņemsi papildu mācību resursus un arī Tava pieeja JPTC Discord serverim paliks aktīva. Vari turpināt mācības, izmanotjot bezmaksas mācību materiālus, un komunicēt ar citiem līdzīgi domājošajiem. Tiekamies nākamajā mācību kursā!

Vai Tev ir jautājumi?

Apskati atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem BUJ sadaļā.

Apskatīt