Atpakaļ

Sagatavošanās vidusskolas eksāmenam

Kurss ir veidots ar mērķi nodrošināt pilnīgu sagatavošanos vidusskolas programmēšanas eksāmenam. Kursa laikā tiks izskatīts viss nepieciešamais sākot no objektorientētās programmēšanas līdz prasmēm, kas nepieciešamas problēmu analīzei un programmatūras izstrādei. Apgūsim teorētiskus jēdzienus un praktiskas prasmes, kas nepieciešamas, lai veiksmīgi nokārtotu eksāmenu, un iegūtu pārliecību savās programmēšanas spējās.

Pievienojies akadēmijai, lai iegūtu piekļuvi kursam!

1

Objektorientētā programmēšana un ārējās bibliotēkas

Apraksts

Šajā modulī studenti iepazīsies ar objektorientētas programmēšanas pamatprincipiem. Mēs apgūsim, kā strādāt ar objektiem, klasēm un metodēm. Papildus tiks apskatītas bibliotēkas un to pielietojums, kas palīdzēs veidot efektīvākas programmas.

Rezultāts

Studenti iemācīsies izmantot objektorientētu pieeju problēmu risināšanā un iegūs prasmes darbā ar ārējām bibliotēkām.

2

Datortīkls un datubāze

Apraksts

Šeit studenti iemācīsies pamatus par datortīkliem un datubāzēm. Apskats par to, kā dati tiek glabāti un pārvaldīti, un kā notiek datu apmaiņa starp dažādām sistēmām.

Rezultāts

Studenti iegūs izpratni par datortīklu un datubāžu nozīmi programmēšanā, un spēs izveidot vienkāršas datubāzes.

3

Datu struktūras un mašīnmācīšanās principi

Apraksts

Šajā modulī tiks apskatītas dažādas datu struktūras un to pielietojums. Studenti iemācīsies, kā darbojas API un iepazīsies ar mašīnmācīšanās pamatjēdzieniem, piemērojot tos praktiskos uzdevumos.

Rezultāts

Studenti iegūs prasmes darbā ar sarežģītākām datu struktūrām un API, kā arī pamata izpratni par mašīnmācīšanas algoritmiem.

4

Problēmas analīze un darba plānošana

Apraksts

Šis modulis koncentrēsies uz projektu izstrādes procesu. Studenti iemācīsies, kā analizēt problēmas, veidot programmatūras specifikācijas, plānot projektu izstrādi, veikt akcepttestēšanu. Iepazīstināsim studentus ar efektīvām stratēģijām kļūdu meklēšanā un labošanā, kas ir būtiska prasme jebkurā programmēšanas darbā.

Rezultāts

Pēc šīs daļas pabeigšanas studentiem būs spējas veikt pilnu programmatūras izstrādes ciklu, sākot no idejas līdz galaproduktam. Tas sniegs būtisku pamatu vidusskolas eksāmenam un turpmākai karjerai programmēšanā.

Vai esat gatavs jaunam sākumam
un vēlies iemācīties programmēt? Sāc tagad!

Pieteikšanās process ir pavisam vienkāršs.

Piesakies mācībām

Aizpildi pieteikuma anketu un saņem pieeju Discord serverim savā e-pastā.

Reģistrēties!

Pārbaudi savas zināšanas

Novērtē savas zināšanas un prasmes, izpildot tiešsaistes testu. Tas mums palīdzēs saprast Tavu pašreizējo prasmju līmeni un pielāgot mācību programmu.

Sāc mācības

Lec iekšā programmēšanā zinošu mentora pavadībā, uzdod bezgala daudz jautājumu nodarbībās un Discord serverī, pildi dotos uzdevumus un audzē savus zināšanu muskuļus!

Turpini arī pēc finišēšanas

Pēc mācību kursa saņemsi papildu mācību resursus un arī Tava pieeja JPTC Discord serverim paliks aktīva. Vari turpināt mācības, izmanotjot bezmaksas mācību materiālus, un komunicēt ar citiem līdzīgi domājošajiem. Tiekamies nākamajā mācību kursā!

Vai Tev ir jautājumi?

Apskati atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem BUJ sadaļā.

Apskatīt